Vaksinimi i mjekeve të familjes në Qendrën e Vaksinimit në Arenën Kombëtare

Qendra e Vaksinimit në Arenën Kombëtare – Ministrja Ogerta Manastirliu me ekipin e Urgjencës Kombëtare dhe mjekët e familjes në Tiranë, të cilët po vaksinohen me dozën e parë të vaksinës antiCOVID, ndërsa vijon vaksinimi me dozën e dytë i mjekëve të QSUT dhe disa spitaleve bashkiake.

Shumë shpejt të gjitha bluzat e bardha do të jenë të vaksinuara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*